  • AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AIR FRYER AF2700BP
AF2700BP
2 Ревюта
Включен ДДС ,
Наличност от продукта в посочения магазин
Предишна Следващ
- from   stores found
Часове
✕
Фрайър · AF2700BP
Предишна Следващ
- from   stores found
Часове
✕
  • Характеристики
  • Технически характеристики
  • Reviews
  • Приложение
  • Свързани продукти
Характеристики
Little or no oil
Healthier frying and better taste
EasySplit Zone-icon
EasySplit Zone
9 L Capacity-icon
9 L Capacity
SyncServe Mode-icon
SyncServe Mode
Energy Efficient-icon
Energy Efficient
Independent Control-icon
Independent Control
Intuitive Touch Control-icon
Intuitive Touch Control
Pre-set Programmes-icon
Pre-set Programmes
2 Inner Lights-icon
2 Inner Lights
Cleaning Simplified-icon
Cleaning Simplified
Crisper Plates-icon
Crisper Plates
Cool Touch Handles-icon
Cool Touch Handles
Divider-icon
Divider
Viewing Window-icon
Viewing Window
Cook One or Two Dishes at Once
Big enough for the Whole Family
Dishes Ready at the Same Time
Smart Cooking, Lower Energy Use
Perfect Heat for Every Dish
Smart, Simple Controls
8 pre-set programmes
See Your Food as It Cooks
Easy Clean-up, No Hassle
Extra Crunch, Every Day
Safe to Handle, Even When Hot
Separate Cooking Zones, Maximum Flexibility
Keep an Eye on Your Meal
Технически характеристики
Технически характеристики
Общи
Група изделия
Фрайър
Корпус
Пластмаса и метал
Ефективност
Полезен обем
9 л
Мощност при включване
2700 W
Брой запаметени програми
8
Управление
Дисплей
LED дисплей
Управление
Сензорно управление
Изключване
Да
Допълнителни функции
Незалепващо покритие
Да
Технически данни
Минимална температура
80 °C
Максимална температура
200 °C
Обхват на таймера (мин)
0-60
Ширина
420 мм
Височина
325 мм
Дълбочина
400 мм
Ширина с опаковката
425 мм
Височина с опаковката
330 мм
Дълбочина с опаковката
405 мм