  • HBX1200EB
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HAND BLENDER HBX1200EB GOR
HBX1200EB
1 Ревюта
Включен ДДС ,
Наличност от продукта в посочения магазин
Предишна Следващ
- from   stores found
Часове
✕
Пасатор · HBX1200EB
Предишна Следващ
- from   stores found
Часове
✕
  • Характеристики
  • Технически характеристики
  • Reviews
  • Приложение
  • Свързани продукти
Характеристики
FLEXIPROBLADE with retractable blending bar
Perfect Length, Every Time
AutoSpeed - Intelligent speed control-icon
AutoSpeed - Intelligent speed control
Silent Operation — Blend Without the Noise-icon
Silent Operation — Blend Without the Noise
Powerful action-icon
Powerful action
Pulse Function — Instant Power Boost-icon
Pulse Function — Instant Power Boost
Efficient quad blade-icon
Efficient quad blade
Easy operation-icon
Easy operation
Accessories for every need-icon
Accessories for every need
Perfect blending, Everytime
Powerful yet whisper-quiet performance
Enjoy strong blending power with minimal noise — perfect for busy households and quiet kitchens.
1200W Power for Effortless Blending
Experience high-performance blending with a robust 1200W DC motor that delivers powerful yet precise results — perfect for everything from smooth soups to tough nuts and frozen fruits.
Precision bursts for tough ingredients
Four Blades for Faster, Smoother Blending
One-Touch Control for Effortless Use
Mix, Whisk, and chop with ease
Технически характеристики
Технически характеристики
Общи
Група изделия
Пасатор
Корпус
Пластмаса и метал
Тип на режещия нож
Ефективен четворен нож
Тип мотор
Енергоспестяващ дълготраен DC мотор
Ефективност
Мощност на мотора (макс)
1200 W
Мощност при включване
1200 W
Обем на купата
0.8 л
Капацитет на купата за рязане
0.5 л
Управление
Бутон Вкл/Изкл
Включване с натискане на копче
Настройка на скоростта
Да
Регулация на скоростта с натискане
He
Турбо бутон с незабавно усилване на мощността
He
Пулсов бутон
Да
Индикатор за работа
Бял индикатор за работа
Осветени бутони за удобно управление
Лесно обезопасяване на приставката
Прикачане с навиване
Допълнителни функции
Подходящ за почистване в съдомиялна
Лесно почистване
Лесна употреба
Купа за отмерване
Подходящ за приготвяне на пюрета
Безопасност
Защита от прегряване за допълнителна безопасност
Допълнения
Приставки
Метална приставка за кълцане
Бъркалка
Купа за миксиране
Чопър с купа
Мерителна купа с капак, подходяща за съхранение на храна
Технически данни
Дължина на кабела
1000 мм
Ширина
62 мм
Височина
465 мм
Дълбочина
80 мм
Ширина с опаковката
270 мм
Височина с опаковката
280 мм
Дълбочина с опаковката
150 мм