  • SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
STEAM IRON SIH2800TQC
SIH2800TQC
7 Ревюта
Gorenje_BG_Direct_replacement_SDA
Включен ДДС ,
Наличност от продукта в посочения магазин
Предишна Следващ
- from   stores found
Часове
✕
Ютия с пара · SIH2800TQC
Предишна Следващ
- from   stores found
Часове
✕
  • Характеристики
  • Технически характеристики
  • Reviews
  • Приложение
  • Свързани продукти
Характеристики
350 ml tank capacity
Minimized need for refill
AntiCalc System-icon
AntiCalc System
AntiDrip System-icon
AntiDrip System
Auto Shut Off-icon
Auto Shut Off
Ceramic Soleplate-icon
Ceramic Soleplate
Extended reach-icon
Extended reach
Rotatable Power Cord-icon
Rotatable Power Cord
SelfClean-icon
SelfClean
Effective descaling system
Keeping the garments spotless
Leaving your iron unattended? No problem.
Super-smooth gliding
2.5 m cable cord for your comfort
360° rotation for safe & effortless experience
Extending your iron's useful life
Технически характеристики
Технически характеристики
Общи
Група изделия
Ютия с пара
Ефективност
Мощност на нагревателя (мин-макс)
2800 W
Съд за вода
0.35 л
Нива на мощност
3
Включване на пара (г/мин)
35
Удaрна пара (г/мин)
220
Управление
Настройка на температура
Аналогов
Индикатор за работа
Оранжев
Температура
Да
Ниво на водата
Да
Допълнителни функции
Гладеща повърхност
Керамичен корпус
Система против котлен камък
Противокапкова система
Функция самопочистване
Вертикална пара
Сухо гладене
Суха пара
Функция спрей
Кабел
180 °
Отвор с капак
Голям отвор за пълнене с капачка
Безопасност
Изключване
Система за безопасност
Двойна
Тройна защита
Допълнения
Мерителен съд
Технически данни
Дължина на кабела
2500 мм
Ширина
128 мм
Височина
150 мм
Дълбочина
310 мм
Ширина с опаковката
150 мм
Височина с опаковката
169 мм
Дълбочина с опаковката
325 мм