  • SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
Steam Iron SIH1800TQC
SIH1800TQC
2 Ревюта
Gorenje_BG_Direct_replacement_SDA
Включен ДДС ,
Наличност от продукта в посочения магазин
Предишна Следващ
- from   stores found
Часове
✕
Ютия с пара · SIH1800TQC
Предишна Следващ
- from   stores found
Часове
✕
  • Характеристики
  • Технически характеристики
  • Reviews
  • Приложение
  • Свързани продукти
Характеристики
AntiCalc System
Effective descaling system
Ceramic Soleplate-icon
Ceramic Soleplate
Rotatable Power Cord-icon
Rotatable Power Cord
Super-smooth gliding
360° rotation for safe & effortless experience
Технически характеристики
Технически характеристики
Общи
Група изделия
Ютия с пара
Ефективност
Мощност на нагревателя (мин-макс)
1800 W
Съд за вода
0.25 л
Нива на мощност
3
Включване на пара (г/мин)
25
Удaрна пара (г/мин)
80
Управление
Настройка на температура
Аналогов
Индикатор за работа
Оранжев
Температура
Да
Ниво на водата
Да
Допълнителни функции
Гладеща повърхност
Керамичен корпус
Система против котлен камък
Противокапкова система
Вертикална пара
Сухо гладене
Суха пара
Функция спрей
Кабел
360 °
Отвор с капак
Стандартна
Безопасност
Изключване
He
Система за безопасност
Единична
Допълнения
Мерителен съд
Технически данни
Дължина на кабела
1900 мм
Ширина
111 мм
Височина
136 мм
Дълбочина
270 мм
Ширина с опаковката
120 мм
Височина с опаковката
153 мм
Дълбочина с опаковката
300 мм