  • SIH2200DGT
STEAM IRON SIH2200DGT
STEAM IRON SIH2200DGT
STEAM IRON SIH2200DGT
STEAM IRON SIH2200DGT
STEAM IRON SIH2200DGT
STEAM IRON SIH2200DGT
STEAM IRON SIH2200DGT
STEAM IRON SIH2200DGT
STEAM IRON SIH2200DGT
STEAM IRON SIH2200DGT
SIH2200DGT
2 Ревюта
Gorenje_BG_Direct_replacement_SDA
Наличност от продукта в посочения магазин
Предишна Следващ
- from   stores found
Часове
✕
Ютия с пара · SIH2200DGT
Предишна Следващ
- from   stores found
Часове
✕
  • Характеристики
  • Технически характеристики
  • Reviews
  • Приложение
  • Свързани продукти
Характеристики
280 ml tank capacity
Minimized need for refill
AntiCalc System-icon
AntiCalc System
AntiDrip System-icon
AntiDrip System
Reach plus-icon
Reach plus
Rotatable Power Cord-icon
Rotatable Power Cord
SelfClean-icon
SelfClean
Effective descaling system
Keeping the garments spotless
2.1 m cable cord for your comfort
360° rotation for safe & effortless experience
Extending your iron's useful life
Технически характеристики
Технически характеристики
Общи
Група изделия
Ютия с пара
Ефективност
Мощност на нагревателя (мин-макс)
2200 W
Съд за вода
0.28 л
Нива на мощност
3
Включване на пара (г/мин)
30
Удaрна пара (г/мин)
90
Управление
Настройка на температура
Аналогов
Индикатор за работа
Оранжев
Температура
Да
Ниво на водата
Да
Допълнителни функции
Гладеща повърхност
Perfect Glide повърхност
Система против котлен камък
Противокапкова система
Функция самопочистване
Вертикална пара
Сухо гладене
Суха пара
Функция спрей
Кабел
360 °
Отвор с капак
Стандартна
Безопасност
Изключване
He
Система за безопасност
Единична
Допълнения
Мерителен съд
Технически данни
Дължина на кабела
2100 мм
Ширина
133 мм
Височина
145 мм
Дълбочина
320 мм
Ширина с опаковката
125 мм
Височина с опаковката
165 мм
Дълбочина с опаковката
313 мм